Forthcoming Fixtures

Day Date Start Team Opposition Comp Venue Dir
Monday 15/07/19 1800 U16s West of Scotland U16 (h) U16 League New Anniesland, Glasgow dir
Tuesday 16/07/19 1800 MW XI Clydesdale (a) EL Div 1 Titwood, Glasgow dir
Friday 19/07/19 1800 U14s Ferguslie U14 (a) U14 League Meikleriggs, Paisley dir
1800 U11s Stirling County U11 (h) U11 League New Anniesland, Glasgow  
Saturday 20/07/19 1200 1XI Galloway (a) WU Div 2 The Cricket Ground, Gatehouse of Fleet dir
1300 2XI Ardencaple (h) WU Div 3 New Anniesland, Glasgow dir
Monday 22/07/19 1800 U12s Hillhead/West of Scotland U12 (a) U12 League Cup Hughenden, Glasgow dir
1800 U16s East Renfrewshire/Renfrew U16 (h) U16 League New Anniesland, Glasgow  
Tuesday 23/07/19 1800 MW XI Renfrew (h) EL Div 1 New Anniesland, Glasgow  
Wednesday 24/07/19 1800 U14s Clydesdale U14 (a) Scottish Cup Titwood, Glasgow dir
Friday 26/07/19 1800 U11s East Renfrewshire U11 (a) U11 League Woodfarm, Glasgow dir
1800 U14s Uddingston U14 (h) U14 League New Anniesland, Glasgow dir
Saturday 27/07/19 1200 1XI East Renfrewshire (h) WU Div 2 New Anniesland, Glasgow dir
1300 2XI GHK/Strathclyde (a) WU Div 3 The School Ground, Glasgow dir
Monday 29/07/19 1800 U12s Uddingston U12 (h) U12 League Cup New Anniesland, Glasgow dir
Friday 02/08/19 1800 U11s Greenock U11 (h) U11 League Cup New Anniesland, Glasgow dir
1800 U14s Greenock U14 (a) U14 League Cup Glenpark, Greenock dir
Saturday 03/08/19 1200 1XI Albert Park (h) WU Div 2 New Anniesland, Glasgow dir
1300 2XI Vale of Leven (a) WU Div 3 Millburn Park, Alexandria dir
Monday 05/08/19 1800 U16s Irvine/Prestwick U16 (h) U16 League New Anniesland, Glasgow  
1800 U12s Drumpellier U12 (a) U12 League Cup Langloan, Coatbridge dir
Tuesday 06/08/19 1800 MW XI GHK (h) EL Div 1 New Anniesland, Glasgow dir
Wednesday 07/08/19 1200 U18s XL Club (h) Friendly New Anniesland, Glasgow  
Thursday 08/08/19 1800 MW XI Uddingston (a) EL Div 1 Bothwell Castle Policies, Uddingston dir
Friday 09/08/19 1800 U11s Kelburne/Renfrew U11 (a) U11 League Cup Whitehaugh, Paisley dir
Saturday 10/08/19 1200 1XI Victoria (h) WU Div 2 New Anniesland, Glasgow dir
1300 2XI Marress (a) WU Div 3 Marress, Irvine dir
Sunday 11/08/19 1300 4XI Ardencaple (h) Friendly New Anniesland, Glasgow dir
Monday 12/08/19 1800 U16s Poloc U16 (a) F Smith Shawholm, Glasgow dir
1800 U16s Clydesdale U16 (a) U16 League Titwood, Glasgow dir
Thursday 15/08/19 1800 MW XI Hamilton Crescent (a) EL Div 1 Hamilton Crescent, Glasgow dir
Friday 16/08/19 1800 U11s Ferguslie U11 (a) U11 League Cup Meikleriggs, Paisley dir
1800 U14s Ferguslie U14 (h) U14 League Cup New Anniesland, Glasgow dir
Saturday 17/08/19 1200 1XI Hillhead (h) WU Div 2 New Anniesland, Glasgow dir
Saturday 24/08/19 1200 1XI Williamfield (a) WU Div 2 New Williamfield, Stirling dir
1300 2XI Hughenden (h) WU Div 3 New Anniesland, Glasgow dir
Sunday 25/08/19 1300 4XI Torrance (a) Friendly Ground, tbc  
Sunday 01/09/19 1300 4XI Gatehouse of Fleet (a) Friendly The Cricket Ground, Gatehouse of Fleet dir